Dnes je: , meniny má , zajtra

Čachtický polmaratón spustil registráciu! Beží sa už o 2 mesiace

0

Najväčšie a najstaršie športové podujatie v našom okolí, Čachtický polmaratón, sa tento rok beží už po 28 krát. Dvadsaťjeden kilometrov dlhá certifikovaná trať začína v Čachticiach, odkiaľ bežci bežia do susedných obcí Višňové a Hrachovište, a potom späť do Čachtíc. Siahnite si na dno svojich síl aj vy a prihláste sa na Čachtický polmaratón!

20 rokov staré rekordy

Zaujímavosťou sú rekordy, ktoré ešte nikto za 20 rokov neprekonal. Za mužov drží prvenstvo Ján Križák, ktorý trať zabehol v roku 1996 s časom 1:08:35 a ženám kraľuje Andrea Berešová s časom 1:19:17 z roku 1993. Usporiadatelia každoročne vypisujú odmenu za prekonanie traťových rekordov, no márne. Alebo sa dočkáme tento rok prepisovania rekordov?

Registrácia účastníkov prebieha aj online, na stránke cachtickypolmaraton.sk.
V menu taktiež nájdete aj odkaz na zoznam už registrovaných účastníkov.

Čachtický polmaratón sa beží 19.8. so štartom o 16:00 na námestí v Čachticiach. V obci sa zároveň konajú aj hody.


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre