Dnes je: , meniny má , zajtra

Fotosúťaž v Mayer Cafe: prineste fotku mesta a získajte kávu či darčekový kôš!

0

V meste máme desiatky rôznych barov, kaviarní a podnikov, no len niektoré z nich sa venujú zákazníkom aj nad rámec svojich povinností. Najnovšie ide príkladom kaviareň Mayer Cafe, v ktorej si pre Novomešťanov pripravili malú fotosúťaž!

Kapučíno za fotku

Každý, kto prinesie do 15.11. farebnú fotku s rozmermi 21 x 30 cm (formát A4) s tematikou Nové Mesto nad Váhom, získa Cappuccino Grand Crue grátis.
Následne budú fotky vystavené v kaviarni a autor fotografie, ktorá získa najviac hlasov, dostane 15.12. darčekový kôš Musetti.

Mayer Cafe

Máte zaujímavú fotku? Sem s ňou

Fotky musia byť spojené s Novým Mestom nad Váhom – či už sa jedná o krásnu prírodu na Kamennej, Zelenej vode alebo v našich parkoch, cez historické fotky, pamiatky, rôzne zaujímavosti, detaily, nevšedné stavby až po vaše kreatívne pohľady na mesto.

Všetky zapojené fotografie navyše uverejníme aj na našom magazíne a na Facebooku Nové Mesto nad Váhom – informačný portál.

Mayer Cafe

Mayer Cafe, J. Hašku 7

Kaviareň Mayer Cafe sa nachádza na Námestí slobody, smerom od Slovenskej sporiteľne k Jednote. Svoje fotografie môžete nosiť denne, od 7:00 do 22:00, cez víkend do polnoci, kedy je kaviareň otvorená. Okrem lahodného kapučína zdarma si tu môžete vychutnať aj výbornú kávu značky Musetti, čokoládu či rôzne nápoje.

Mayer Cafe


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre