Dnes je: , meniny má , zajtra

Novomestský pivný festival ponúkne až 21 druhov pív!

0

Už budúci víkend ožije námestie skvelou hudbou, súťažami, atrakciami a hlavne – kvalitným pivom. 5. ročník Novomestského pivného festivalu sa koná 18. a 19. augusta.

Festival piva

Tradícia pivného festivalu sa v Novom Meste nad Váhom začala písať v roku 2013. Skvelá atmosféra, široký výber pív, atrakcie pre deti, hudobný program či pivné súťaže. Vlastnosti, ktoré charakterizovali festival už na prvom ročníku a platia dodnes.

Novomestské slávnosti piva ponúkajú na výber desiatky zaujímavých a netradičných pív. Okrem známych Staropramen, Bernard či Svijany sú na výber aj pivá ako Leffe bruin, Hoegaarden, Primátor, Žiwell alebo Rohozec. K dobrému pivu sa môžete tešiť na kapely ako MF, Coverage či Smola a Hrušky.


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre