Dnes je: , meniny má , zajtra

Objavte nové bistro na námestí! Buon Giorno prináša so sebou kúsok Talianska

0

Útulné bistro v blízkosti stanice mestských policajtov prináša do mesta závan Talianska. Bohaté raňajkové menu, výborná káva či smelé plány do budúcna – aj to je bistro Buon Giorno!

Ostrá prevádzka od leta

Bistro sa nachádza hneď oproti mestským policajtom, na Palkovičovej ulici. Na mieste, kde kedysi fungovalo kvetinárstvo. Noví nájomníci pridali kuchyňu, zaviedli WC a prerobili celý priestor na útulné a príjemné prostredie. Bistro tu funguje od leta a zatiaľ ponúkajú bohaté raňajkové menu či rôzne nápoje, kávu nevynímajúc. Do budúcna však chcú zaviesť aj ľahké obedové menu, hlavne cestoviny na taliansky spôsob.

Vybrať si tak teraz môžete od anglických a talianskych raňajok, cez rôzne varianty vajíčok až po obľúbené croissanty či zapekané pannini. Ku každému je navyše zdarma káva, džús, čaj alebo kakao.

Palkovičova 1, od pondelka do soboty

Bistro nájdete na ulici Palkovičova, čo je ulica od námestia smerom ku katolíckemu kostolu. Taktiež sa tu presne oproti nachádza stanica mestskej polície. Bistro Buon Giorno je otvorené od pondelka do piatku, od 7:30 do 18:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno
Bistro Buon Giorno


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre