Dnes je: , meniny má , zajtra

Otvára sa nový fitness obchod! Pokrstiť ho príde aj slovenský objav roku

0

Už tento víkend sa koná otvorenie novej predajne doplnkov výživy a fitness oblečenia, DK Supplements, na ulici J. Gábriša 25. V piatok ho príde pokrstiť aj aktuálny majster Slovenska nad 100 kíl – Michal Križánek.

Najprv tréning, potom prípitok

Aj keď sa v piatok koná otváračka iba pre vybraných hostí, tak Michala môžete stretnúť na tréningu vo fitness centre Herkules okolo tretej poobede. Na spoločný tréning si ho pozval majiteľ DK Supplements, Dominik Kuric. Po tréningu sa hostia presunú do obchodu. Medzi pozvaných hostí patri aj Lucia Kodadová, súťažiaca v Bikini Fitness, a uznávaný profesionálny fotograf, Michal Rusina.

Od soboty naostro

Po dlhých prípravách sa DK Supplements konečne otvori. Konkrétne už túto sobotu, 22.7. od 10:00 ho môžete navštíviť na ulici J. Gábriša 25 – polyfunkčný dom za Irish pubom.
Okrem klasických doplnkov výživy ponúka DK Supplements aj tovar z amerického trhu a kvalitné fitness oblečenie.
Avizovanou novinkou bude aj solárium!


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre