Dnes je: , meniny má , zajtra

Po 4. kole o priečku vyššie

0

V 4. kole nastúpilo AFC na domácej pôde proti favorizovanej Dunajskej Lužnej. Novomešťania však do súboja o druhú priečku nastúpili plný odhodlania, vďaka čomu dokázali o gól vyhrať nad silnejším súperom.

1:0 pre mesto

Po úvodnom oťukávaní získali hostia stred ihriska a snažil sa vytvoriť nejakú akciu. Domáci im však nič nedarovali a aj napriek tomu, že hostia lepšie kombinovali, tak si Novomešťania dokázali vytvoriť pár akcií. Žiadna však neskončila gólovo, takže sa hráči po prvom polčase odobrali do šatní za nerozhodného stavu. Druhý polčas už od úvodu patril domácemu AFC. Sebavedomejší štýl hry a presnejšie prihrávky priniesli v 62. minúte rozhodujúci gól. Plavšić hlavou prihral na Kurtina, ktorý prešiel celou súperovou polovicou ihriska, na šestnástke si narazil loptu so Šebekom a ocitol sa sám v šestnástke kde technicky obstrelil bezmocného Močka.

K nepríjemnému stretu prišlo v 75. min. kde Chromý nešetrným zákrokom zranil Ranka (hlboká tržná rana nad priehlavkom). Treba povedať že Mišo sám chcel dohrať stretnutie a tak mu patrí veľké uznanie ako sa zachoval a obetoval pre kolektív – až po stretnutí bola privolaná RZP).

Ďalšie 2 zápasy vonku

Touto výhrou sa AFC posunulo o priečku vyššie a teraz mu patrí 2. miesto.
Ďalšie dva zápasy sa hrajú vonku, prvý je proti FK Slovan Duslo Šaľa a druhý proti FC Spartak Trnava B. Obidvaja súperi sú slabší, tak budeme držať chalanom palce aby z každého zápasu priviezli cenné 3 body!

Aktuálnu tabuľku nájdete na oficiálnom webe afcpovazan.sklub.eu alebo na našom webe mojenmnv.sk


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre