Dnes je: , meniny má , zajtra

Podporte novomestskú kapelu MF v ankete o predkapelu pre Iné Kafe!

0

Obľúbená pop punková skupina Inekafe sa vydáva na vianočné turné a hľadá predkapelu. Výber však nechávajú na ľudí v online ankete, v ktorej sa nachádza aj novomestská kapela MF. Tá sa aktuálne nachádza na treťom mieste.

Pomôcť môžete aj vy, jedným klikom

Iné Kafe pôsobí na scéne už viac ako 20 rokov, preto si na svoje turné berú začínajúce kapely a snažia sa im tak pomôcť v rozvoji. Skupina sa teraz chystá na VIANOCÉÉ TOUR 2017 a prebieha online anketa, v ktorej im môžu ľudia vybrať predkapelu. Horúcim favoritom je aj novomestská kapela MF, ktorá je momentálne na tretom mieste.

Anketa prebieha na Facebooku, konkrétne priamo na evente INEKAFE – Vianocéé Tour 2017. Na hlasovanie však môžete využiť aj priložený príspevok, stačí byť prihlásený na Facebooku a zaškrtnúť kapelu MF.


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre