Dnes je: , meniny má , zajtra

Podporte novomestskú nemocnicu nákupom v lekárni Vo vilke!

0

V meste sa nachádza približne 15 lekární, no žiadna sa nesnaží spraviť pre ľudí niečo viac, než im len predať svoje lieky. Výnimkou však je lekáreň Vo vilke, ktorá finančne pomáha novomestskej nemocnici a vďaka ich projektu sa môžete pridať aj vy.

Cent za každé vydané balenie

Projekt „Pomôžme spoločne našej nemocnici” trval počas celého roka 2016 a lekáreň sa v ňom zaviazala, že z každého vydaného balenia venujú nemocnici 1 cent na zlepšenie komfortu pacientov. Možno nevyzerá jeden cent ako horibilná pomoc, ale pri počte 370 tisíc vydaných balení sa finančná pomoc vyšplhala na krásnych 3 700 €.

Tento úspešný projekt prebieha aj počas tohto roku a prispieť nemocnici môžete aj vy. Nákupom v lekárni Vo vilke.

Lekáreň sa nachádza pri nemocnici a otvorené je od 7:00 do 17:00 (okrem soboty, kedy je od 8:00 do 12:00 a nedele, kedy je zatvorené).


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre