Dnes je: , meniny má , zajtra

Ste kreatívny a máte veľa voľného času? Využite ho u nás!

0

V meste máme veľa nadaných a kreatívnych ľudí, no nikto sa im nevenuje. Svetlo na konci tunela však od leta predstavuje start-upové centrum Stage od firmy RevoMind.com, ktoré dokáže pomôcť nadaným mladým ľudom. Preto sme sa v spolupráci so Stage-om rozhodli zapojiť aj my a radi by sme našli ľudí z nášho okresu, ktorí sa neboja vyjsť z radu.

Byť súčasťou niečoho väčšieho

Hľadáte dobrý kolektív alebo sa chcete stretávať s podobne zmýšľajúcimi ľudmi? Razíte si cestu sami a hodila by sa vám pomoc a podpora? Staňte sa súčasťou Stage komunity a prispejte svojou troškou k vybudovaniu niečoho väčšieho!

Ste fotograf, ktorý potrebuje osloviť viac ľudí? V novomestskom okrese sme najsilnejšie internetové médium a na Facebooku máme tisícky fanúšikov. Ukážte nám vaše fotky, vytvorte si vlastnú fotosériu článkov a ukazujte ľudom svoje diela.

Alebo radi píšete? Máte zaujímavý blog, chceli by ste sa venovať blogovaniu alebo sledujete život v meste (obci) a chcete o tom informovať všetkých spoluobčanov? Do spolupráce je zatiahnutý aj internetový monopol Blue info, ktorý ovláda štvrtinu slovenského Facebooku a v správe má stovky domén, vďaka čomu sa aj váš blog dostane okamžite medzi obľúbené stránky.
Radi uvítame aj uvedomelých Novomešťanov, ktorí by chceli písať pre NMnV Live – fotoreporty, rozhovory, aktuality z mesta či vlastné články. U nás sa fantázií medze nekladú.

Načo máte talent vy?

Vlastné internetové rádio, tvorba na YouTube – či už rôzne vlogovanie, návody alebo vlastné reportáže, objavovať krásy Slovenska a venovať sa tipom na výlet alebo spustiť vlastný projekt ohľadom vášho hobby či profesie.

Hľadáme ľudí, ktorí sú pre svoju vec zapálení. Chcú ju robiť, venujú sa jej a radi by uvítali pomocnú ruku. Využite našu ponuku a dajte nám o sebe vedieť. Radi sa s vami zoznámime a vymyslíme spolu niečo veľké!
Písať môžete na info@nmnvlive.sk alebo na náš Facebook Nové Mesto nad Váhom – informačný portál.


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre