Dnes je: , meniny má , zajtra

Úchvatné hrady Beckov a Čachtice! Potešte sa jedinečným kalendárom na rok 2018

0

Nový rok je za dverami a vy sa už pozeráte po novom kalendári? Potešte seba alebo svojho blízkeho jedinečným kalendárom od fotografa Ľuboša Balažoviča. Kalendáre venované hradom v Beckove a v Čachticiach sú výsledkom niekoľkročnej práce skutočného profesionála.

Čo fotka, to unikát

Fotografie Ľuboša Balažovica sú skutočne zaujímavé a prinášajú netradičné pohľady na tieto kultúrne pamiatky. Pri niektorých musel trpezlivý fotograf čakať niekoľko týždňov, kým sa mu naskytnú tie správne podmienky. Iné zas udivujú svojou polohou, pričom ani domáci obyvatelia nevedia určiť, kde sa fotograf nachádzal, keď spravil fotku z takého miesta.

Hrad Beckov

12 pohľadov na hrad

Kalendár je formát A3, orientovaný naležato a všetky strany sú na tvrdenom papieri, vďaka čomu vám zostanú krásne a kvalitné fotky, aj keď už nebude aktuálny rok. Predajná cena je 15 € za kus (s DPH) a prezrieť si ich môžete aj na priložených videách.

Objednávať môžete priamo na FB Ľuboša Balažoviča alebo na info@lubosbalazovic.skO autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre