Dnes je: , meniny má , zajtra

Užite si posledný prázdninový víkend na Minifarme!

0

Minifarma na Lubine patrí k najkrajším a najnavštevovanejším miestam kam sa vybrať s deťmi na výlet. Okrem neustálych noviniek na farme však kolektív minifarmy myslí aj na návštevníkov a vytvárajú hodnotný kultúrny program. Posledný prázdninový víkend tak môžete stráviť na kreatívnom festivale či si pozrieť bábkové divadlo.

Kreatívny piatok

V spolupráci s Malým ateliérom a Daverom si pripravili kreatívne podujatie pre vaše deti plné aktivít, ktoré rozvinú ich fantáziu. Pripravených je 5 stanovíšť, kde sa deti môžu vyblázniť a vyskúšať si rôzne techniky tvorby. Maľba na plátno, maľba na porcelán, maľba na textil, grafika – Monotyp či modelovanie z hliny. To všetko môžete zažiť počas celého piatku, 1.9.

Divadelná sobota

Po kreatívnom piatku je na sobotu pripravené bábkové divadlo! Na Minifarmu zavíta Zlatá Priadka – bábkové divadielko pod vedením Ivana Radošinského. Odohrajú sa tri vystúpenia pod holým nebom so začiatkom o 12:00, 14:00 a 16:00.

Počas obidvoch dní sa platí vstupné 5 €, v ktorom je samozrejme započítaný aj vstup na farmu. Otváracia doba je od 10:00 do 19:00. Viac informácií na web stránke minifarma.sk


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre