Dnes je: , meniny má , zajtra

V 3. kole plánovaná výhra

0

V treťom kole v časti o udržanie v 2. lige nastúpili Novomešťania proti poslednému Sencu. Domáci hráči nastúpili s úmyslom vyhrať a vybojovať všetky tri body, čo sa im aj úspešne podarilo.

1:0 pre mesto

ŠK Senec je v tabuľke na poslednom mieste a z 25 zápasov 16 prehrali, takže AFC nemalo pred sebou ťažký zápas. S vervou sa pustili do hry, čo už v 3. minúte prinieslo prvú strelu na bránu hostí. Ďalšie strely padli aj v 5. a 6. minúte. Ani jedna však nebola úspešná. Neustály tlak na hostí vyvrcholil až v 35. minúte kedy peknú akciu hlavičkou zakončil Kurtin. V druhom polčase boli hostia aktívnejší, no mladé družstvo si nedokázalo vytvoriť väčšiu akciu, takže domácim stačilo už len ubrániť jednogólové vedenie.

Ďalší zápas opäť doma

Mesto si touto výhrou udržalo 3. miesto. Na druhú Dunajskú Lužnú stráca 1 bod a na prvú Bystricu 5 bodov. Ďalší zápas sa hrá opäť doma, v sobotu 23.4. o 16:00 proti spomínanej Dunajskej Lužnej.
D. Lužná vyhrala posledný zápas proti Bystrici, takže nás čaká neľahký zápas.
Určite príďte v sobotu chalanov podporiť, ak vyhrajú, tak v tabuľke poskočia na druhé miesto.

Aktuálnu tabuľku nájdete na oficiálnom webe afcpovazan.sklub.eu alebo na našom webe mojenmnv.sk


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre