Dnes je: , meniny má , zajtra

Vychutnajte si kvalitné jedlo na Zelenej vode! Hotel Perla znovu otvára svoju reštauráciu

0

Trojhviezdičkový hotel Perla na Zelenej vode patrí k obľúbeným lokalitám, nielen pre prespávajúcich hostí. Okrem priľahlých tenisových kurtov a pláže ponúka od júna aj vynikajúcu reštauráciu s terasou.

Po pauze s plnou vervou

Reštaurácia bola dlhšiu dobu odstavená a pripravovali sa iba raňajky pre hostí. Teraz sa však na hoteli prerábajú izby a znovu sa otvorila aj reštaurácia. Tá po novom slúži okrem hostí aj bežným návštevníkom, vďaka čomu sa z hotela Perla stáva miesto, kam si môžte vyjsť na obed či na dobrú kávu.

Jedálny lístok je postavený na kvalite – mäso od chovateľov, zelenina priamo dovážaná a vlastné pečivo. Hotel sa tak radí medzi vybrané podniky, ktoré podporujú tuzemský trh. Vďaka tomu sú medzi hlavnými jedlami rôzne špeciality od steakov cez ryby až po šaláty.
Zodpovední prístup neobišiel ani kávu. Taliansku kvalitu, pod značkou Piacetto, vám pripraví baristom vyškolený personál.

Vymeňte mesto za prírodu

Zelená voda je rekreačná prírodná oblasť, preto tu káva dostáva úplne inú chuť. Skúste vymeniť mesto za prírodu a navštívte novú reštauráciu v hoteli Perla.
Reštaurácia je otvorená utorok – sobota, od 11:00 do 20:00. K dispozícií je aj letná terasa a parkovisko.


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre