Dnes je: , meniny má , zajtra

Bločková lotéria v RGB Javorina: výherné poukážky každý týždeň

0
NEO real novostavby

Obchodné centrum RGB Javorina spolu s hypermarketom Tesco predstavujú aktuálne najsilnejšiu nákupnú oblasť za celý novomestský okres. Široká škála obchodov, dobré parkovanie a stále sa zlepšujúce služby zaručujú rýchle a pohodlné nakupovanie. OC RGB Javorina však ide ďalej a prichystali si pre svojich zákazníkov bločkovú lotériu.

Výhry každý štvrtok

Bločkovú lotériu si môžete pamätať z rokov 2013 a 2014, kedy zažívala najväčší boom. Jednalo sa o Národnú bločkovú lotériu, ktorá je aktívna ešte aj dnes. S podobným zámerom prichádza aj OC RGB Javorina – tu je však jednoduchší systém a častejšie výhry.

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto nakúpi za viac ako 10 € v jednom z desiatich obchodov RGB Javorina – Jysk, Super ZOO, Makyta, Optika Martina, Pompo, Planeo Elektro, Tedi, EXI sport, DM drogéria a Pepco. Následne stačí odfotiť bloček a poslať ho e-mailom na sutaz@rgbjavorina.sk

Každý štvrtok sa žrebuje 5 výhercov. Prvý vyhráva 20 € poukážku, druhý 15 € a ďalší traja po 10 € poukážkach. Nákupné poukážky sú platné vo všetkých spomínaných predajniach. Výhercovia sú vypísaní na Facebook stránke RGB Javorina a na web stránke www.rgbjavorina.sk.

RGB Javorina


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre