Dnes je: , meniny má , zajtra

Bývajte v novom: moderné domy na Bzinskej ulici

0
NEO real novostavby

Lokalita Bzinská patrí aktuálne k najžiadanejšej lokalite na bývanie. Aj preto tam neutícha stavebný ruch a okrem posunutia hraníc mesta si vyžiadala táto lokalita aj vytvorenie dvoch nových ulíc. Medzi hlavné charakteristiky lokality patrí príjemné tiché prostredie a zároveň rýchly prístup do centra mesta. Pozrite si ponúkané domy a začnite si plniť sen o vlastnom bývaní.

Útulné a moderné bungalovy

Spoločnosť NEOREAL, s.r.o. ponúka, v projekte realizovanom spoločnosťou ROYALDOM, moderné a útulné rodinné bungalovy. Ponúkaná nehnuteľnosť má 108,95 m² úžitkovej plochy. Priestranné 4-izbové prevedenie ponúka okrem nadštandardného komfortu tri spálne s dostatočným úložným priestorom, samostatnú toaletu s umývadlom, kúpeľňu, technickú miestnosť, špajzu a veľkú obývaciu miestnosť s kuchyňou a vchodom na terasu. Terasa má 32,58 m², pričom pod prístreškom sa nachádza 20,49 m².

Výhodným benefitom je aj podlahové kúrenie, vydláždenie chodníka, prístrešok na parkovanie 30,76 m² a oplotenie, ktoré sú zahrnuté v cene holodomu, ktorá je 157 900 €.

Dokončenie aj na kľúč

Všetky stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta.

Pre bližšie informácie nás neváhajte nezáväzne kontaktovať:

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
www.neoreal.sk


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre