MojeNMnV.sk po krátkej pauze s novým dizajnom!

Web mojenmnv.sk dlhodobo úspešne funguje ako alternatíva k oficiálnemu nudnému webu mesta. Po dvoch rokoch sme sa však rozhodli pre ďalší krok vpred.

S novým webom nová energia

Naplánovaná bola iba zmena dizajnu. No keď už sme boli pri tom, tak sme si vymysleli aj pár noviniek, ktoré chceme vyskúšať.
Nový web je teraz prehľadnejší a modernejší, zjednodušili sme menu, lepšie rozvrhli úvodnú stránku, pridali portfólio našich prác a aj sekcia O nás je teraz krajšia.
Spolu s tým však prišli nové možnosti ako sa rozširovať a okrem prerobených starých sekcií sme pridali novinky, medzi ktoré patrí online rozpočet mesta, pridávanie pracovných ponúk, zoznam kurzov a krúžkov či nové kontakty, ktoré nám pomáhajú s tvorením obsahu.

Za vyššiu úroveň v meste

Web sme prerobili, lebo už bol starý. Po dvoch rokoch… Preto chceme v blízkej dobe vyzvať niektoré neaktívne či staré weby o meste aby sa buď aktualizovali alebo zrušili. Dlhodobo sa snažíme zlepšiť úroveň reklamy a grafiky v meste, preto nechceme, aby umierajúce weby spolu so sebou ťahali ku dnu aj mesto.
S tým súvisia aj naše aktivity, pri ktorých prerábame staré weby rôznych podnikov a služieb v meste, či zastrešujeme vybrané akcie, kde pôsobíme ako autor plagát aj mediálny partner.

Navštívte web mojenmnv.sk a majte pod kontrolou aktuálne dianie v meste.
Niektoré sekcie musíme dorobiť alebo prerobiť, preto žiadame o strpenie.

Novostavby neo real nmnv

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *