Dnes je: , meniny má , zajtra

Nové Mesto bude opäť hľadať superstar! Už po 4. krát

0
NEO real novostavby

Po minuloročnom Supertanci prichádza Centrum voľného času so súťažou Novostár. Hľadanie speváckej hviezdy začína už o pár dní!

4. ročník v priebehu 12-tich rokov

Prvá krát sa spevácka súťaž Novostar konala v roku 2006 a druhý ročník hneď o rok nato. Súťaž však nemala veľa účastníkov a už tretí ročník sa konal v roku 2013. Teraz, po piatich rokoch sa CVČ rozhodlo usporiadať konkurz, z ktorého zišlo 9 súťažiacich. Tí si pomerajú sily v jednotlivých kolách, pričom vždy dvaja vypadnú.

O postupe rozhodujú samotní diváci, hneď po skončení programu, formou hlasovacích lístkov. Tie sa dajú zakúpiť pri vstupe do sály.
Na súťažiacich bude dozerať 5 členná porota v zložení: populárna speváčka Helena Vrtichová, riaditeľ ZUŠ Peter Rýdzi, riaditeľka CVČ Jana Heveryová, učiteľka ZUŠ Jana Kukučová a speváčka Júlia Vlčková.

Prvé kolo sa koná štvrtok, 25.1. o 17:00 v Mestskom kultúrnom stredisku.

Naposledy EGO, teraz Metalinda

V 3. ročníku bol na finálovom kole ako hosť EGO, ktorého vystúpenie prikladáme na konci článku. Tento rok sa môžete tešiť na finálového hosťa skupinu Metalinda.


O autorovi

NMNV live

NMNVlive.sk je online magazín zameraný na Nové Mesto nad Váhom a blízke okolie. Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú bežných občanov a snažíme sa vykresliť naše mesto v čo najlepšom svetle. Píšeme o aktualitách, športe, histórií, pozývame na kultúru, vymýšľame vlastné seriály, venujeme sa ľudom a snažíme sa o lepšie Nové Mesto nad Váhom.

Komentáre