bkp sklad

Prenájom moderných skladov v Novom Meste: bezpečné a lacné!

Nové Mesto nad Váhom, nachádzajúce sa len pár kilometrov od napájača na diaľnicu D1 smer Bratislava – Žilina, je obľúbená lokalita pre miestne, ale aj zahraničné firmy. S mierou nezamestnanosti pod 4% patrí okres k najpracovitejším. Spolu s veľkým dopytom po výrobe však zápasí veľa firiem s iným problémom. Skladovanie.

Riešenie? BKP Real s.r.o

Najrýchlejšia možnosť je prenájom skladových priestorov. Jednoduché outsourcové riešenie je lacné a často ponúka aj rôzne benefity navyše.
Príkladom ide firma BKP Real s.r.o, ktorá za 45 €/m² ponúka okrem samotných skladov – rozmer 64 x 33,6 m a 7 m výška – aj 24 hodinovú strážnu službu, poistenie tovaru a nehnuteľnosti, internetové pripojenie s možnosťou pripojenia na systém SAP či elektronický VZV so zaškoleným pracovníkom.

Firma ponúka aj možnosť napojenia na online kamerový systém pre sledovanie skladu či možnosť zabezpečiť prevoz tovarov s vozidlami od 3,5 t. – 24 ton.

Dostupné od marca

Skladové priestory sú k dispozícií od 15.3. a nachádzajú sa v Novom Meste nad Váhom, pri čerpacej stanici Benzinol, v areáli firmy BKP. Viac na www.prenajompriestorov.sk

Sklad NMNV
Sklad NMNV
Sklad NMNV
Sklad NMNV

Novostavby neo real nmnv

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *