vikend zabijacky

Víkendový prehľad: fašiangové obdobie

Plesová sezóna sa pomaly končí a na rade sú fašiangové zabíjačky a karnevaly. Prečítajte si náš víkendový prehľad a zistite čo sa kde deje.

Upršaný víkend

Piatok sa začal slnečno a po včerajšom upršanom dni to vyzerá na príjemný začiatok víkendu. Predpoveď počasia však na záver piatku a soboty sľubuje prehánky a sneh. Teplota sa ale bude držať v plusových hodnotách od troch do piatich stupňov.

Dnešný zatiaľ slnečný piatok tak bude priať fašiangovej zabíjačke na Lubine, ktorá sa začína od 14:00 v areáli základnej školy. Okrem občerstvenia je pripravený aj predaj špecialít a hudobný program v podobe skupiny Lagúna. Na druhej strane Váhu pozýva obec Modrovka veľké aj malé masky na fašiangový karneval. Ten sa koná v kultúrnom dome od 16:30. Pre deti sú pripravené rôzne súťaže, hry a tombola.

Sobota patrí už fašiangovej zabíjačke v Zemianskom Podhradí. Na pravú obecnú zabíjačku pozýva starosta obce, obecné zastupiteľstvo a klub amatérskych mäsiarov. Tá sa koná v sobotu 3.2. od 8:00 (ochutnávky od 14:00) a na programe je výroba zabíjačkových špecialít a od druhej ochutnávka. O hudbu sa postará pán M. Čaňo tzv. Ferďásek z Březovej.

Majstrovstvá v krasokorčuľovaní

Cez víkend sa konajú hneď dve športové podujatia. Prvé je priateľský zápas novomestského AFC s TJ Iskra Borčice, ktorý sa koná v sobotu 3.2. so začiatkom o 11:00.
A druhé sa koná na zimnom štadióne, kde prebiehajú počas víkendu Majstrovstvá Slovenska juniorov a staršieho žiactva v krasokorčuľovaní pre rok 2018. V sobotu začína program od 15:00 a v nedeľu od 9:00.

Kraso nmnv

Kompletný zoznam podujatí nájdete na www.mojenmnv.sk

Novostavby neo real nmnv

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *